top of page

BIREYSEL KOÇLUK HIZMETLERIMIZ

Bireysel Koçluk Hizmetlerimiz kapsamında dilerseniz keşif görüşmesi ile başlayarak uzun vadeli koçluk alabilir veya şu anda içinden geçtiğiniz sürece paralel olarak, ihtiyaç duyduğunuz tek seferlik, odaklı koçluk hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 

UZUN VADELI KOÇLUK

Keşif görüşmesi ile başlayarak bir Koçla uzun vadeli birlikte yol almak isteyenler için sunduğumuz bütünsel koçluk hizmeti ile hayatınızda fark yaratın.

Toplantı

DEĞERLER KOÇLUĞU

Hayatta sizin için önemli olan değerleriniz neler hiç düşündünüz mü? Peki sizin için önemli olan değerlerinizi hayatınızda ne kadar onurlandırıyorsunuz? İş hayatınızda, özel yaşantınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde, hayatınızın farklı alanlarında daha az onurlandırdığınız değerleriniz var mı? Peki hayatınızın tüm alanlarını değerlerinizi onurlandırarak yaşasanız nasıl olurdu? 

Değerler Koçluğu ile, değerlerinizi keşfetmekle kalmaz aynı zamanda değerlerini onurlandırarak yaşamanın yollarını da keşfedersiniz. 

Image by Sean Stratton

YAŞAM ÇARKI

Yaşamınızı oluşturan alanlar neler? Yaşamım dediğiniz şeyin ne gibi alt bileşenleri var? Aile, İş Hayatı, Boş Zaman Aktiviteleri, Hobiler, Sağlık, Para - Finans, Arkadaşlar, Eş - Partner, Eğitim, Kariyer? Peki yaşamınızı oluşturan tüm bu unsurlarda durumlar nasıl hiç durup bakmaya fırsatınız oldu mu? Belki yaşamınızın belli alanlarında işler gayet yolunda, belki iyi gidiyor diye düşündüğünüz ya da hiç durup bakmadığınız bir alanda sizi şaşırtacak sürprizler var. 

Yaşam Çarkı Koçluğunda yaşamınızı oluşturan temel alanlara bakar ve iyileştirmek istediğiniz alanlar üzerinden koçluk alarak dilediğiniz yaşamı yaratmanın yollarını keşfedersiniz. 

Image by Ashley Batz

GÜÇLÜ VE GÜÇSÜZ YÖNLER KOÇLUĞU

Zaman zaman hepimiz kendimizin güçlü ve güçsüz yönlerini düşünürüz. Üstüne bilinçli düşünüp zaman ayırmasak bile içten içe güçlü olduğumuz taraflarımızı biliriz. Peki güçlü ve güçsüz yönlerinizin her zaman aksiyonlarınıza yansımayabildiğini söylesek? Şaşırtıcı gelebilir ama güçlü sandığımız yönlerimizi her zaman aksiyonlarımıza yansıtmıyor olabiliriz, hatta dahası aksiyonlarımızda gücümüz olduğunun farkında dahi olmadığımız yönlerimizi baskın şekilde kullanıyor da olabiliriz. 

Peki aksiyonlarınıza yansımayan güçsüz yönlerinizi fark etseniz, bunları güçlü şekilde aksiyonlarınıza yansıtsanız hayatınızda neler mümkün olurdu? 

Image by Miguel Bruna

GELECEKTEKI BEN KOÇLUĞU

Hayatta bazen yolumuzu, yönümüzü kaybetmiş gibi hissederiz. Sorular da cevaplar da yetersiz kalır aradığımızı bulmaya. Öyle ki hangi soruyu soracağımızı hatta ne aradığımızı bile bilmeyiz bazen. Böyle zamanlarda içimizdeki bilgeye dönmek, ve onun rehberlik etmesine izin vermek iyi gelir, ama o bilgeye de nasıl erişeceğimizi bilemeyiz. Tanıdık geldi mi?


İçimizdeki bilgenin rehberliğine izin vermek üzere bu basit görünen etkili koçluğa davet ediyoruz sizi. 

Image by Marc-Olivier Jodoin

SEÇIM ÇARKI

Kariyerinizde veya özel yaşamınızda, karar alırken, seçimler yaparken neleri referans alıyorsunuz hiç fark ettiniz ya da durup düşündünüz mü? Değerleriniz, geçmiş deneyimleriniz, duygularınız, sezgileriniz belki mantığınız belki de hayal gücünüz? İnsanlar olarak her birimiz tüm bu referansları ve daha da fazlasını kullanarak, çoğu zaman kullandığımızın da farkında olmayarak, kararlar alıp seçimler yapıyoruz. 

Peki ya bu kararları alırken her zaman farkında olmadan referans aldığımız şeyler yerine farklı şeyleri referans alsak, acaba bizim için neler mümkün olur? 

Image by Vladislav Babienko
Bireysel Koçluk Hizmetleri: Projeler
bottom of page