top of page

EKIP

eos.jpeg

EVREN ÖZGÜR ŞIMŞEK

Profesyonel Koç

Finans uzmanı ve girişimci olan Evren Özgür Şimşek, alanında uzun yıllardır koçluk vermektedir. Bu deneyimini Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) Sertifikası ile taçlandırmıştır. 

2016 yılından bu yana bu alanda gerek kendi ve gerekse danışanlarının gelişiminde önemli rol oynayan Evren Özgür Şimşek, kariyerine kendisinin de ortağı olduğu “Mavi Evren Yaşam Klübü’nde” bireysel koçluk, mentorluk ve kurumsal koçluk yaparak devam etmektedir. 

Yine 2016 yılından bu yana kariyerinde yüksek bir sıçrama yaşayan Şimşek, Yazılım, Dekorasyon, Gıda gibi alanlarda da ortağı olduğu şirketlerle adından söz ettirmektedir.

İPEK BIÇAÇO

Profosyonel Koç

Kariyerine 2012 yılında Uluslararası bir Araştırma Şirketi'nde başlayan İpek Biçaço, uzun yıllar pek çok farklı sektörden farklı şirkete danışmanlık hizmeti vermiştir. Kariyerine devam ederken kendini geliştirmek adına aldığı kişisel gelişim eğitimleri ve 7 aylık yoğun liderlik programı sonrasında, performans koçluğu vermeye başlamış ve insanların hayatında fark yaratmanın gerçek tutkusu olduğunu keşfetmiştir. ICF Koçluk eğitimlerini Adler bünyesinde tamamlayan İpek, koçluk verdiği danışanları tarafından, danışanı güçlendiren, danışanın içini gören, şefkatli bir koç olarak tanımlanmaktadır.

IMG_8352_edited_edited.png
SSA.jpeg

DR. SELIN SU ATAY

Somatik Yoga Terapi Uzmanı & Birey Koçu

Dr. Selin Su Atay, tıp öğrenimini tamamladıktan sonra insan psikolojisi üzerine uzmanlaşmak adına kurumsal bir şirkette İnsan Kaynakları departmanında görev almaya başladı. Aynı zamanda Somatik Yoga Terai Uzmanı

DR. TÜLAY SERTBAŞ

Magister

Dr. Tülay Sertbaş, akademi kökenli bir kimyacıdır. Son yıllarda Kozmik Enerji konusunda uzmanlaşmış ve Magister seviyesine erişmiştir. Kozmik Enerji kanalları ile hayatınıza katkı olmak için ekibimizde yer almaktadır.

TA.jpg
İA2021-YS_010_edited.jpg

İREM ATAY ŞIMŞEK

Kozmik Enerji Uzmanı & Girişim Mentoru

İrem Atay Şimşek, uzun yıllardır kurumsal hayatın içinde bir üst düzey yönetici ve girişimcidir. Tüsiad ve Kagider gruplarında girişim projelerine mentorluk sağlamaktadır. Aynı zamanda Kozmik Enerji üzerine çalışmaktadır. Sıra dışı becerileri, tutkusu ve yaratıcılığıyla şirket performansını sürekli olarak yukarılara taşımaktadır.

ELIF FILIZ SOYSAL

Theta Healing Danışmanı

Kimya Mühendisi olan Elif Filiz Soysal, görünenin ötesinde olanı keşfetme yolculuğuna 10 sene önce başlamış ve bu yolculukta kendine ve etrafındakilere fayda sağlamak adına bir çok kadim öğreti ile tanışmıştır.


Nefes, Yoga, Ayurveda, Theta Healing gibi bilimsel ve spiritüel bir çok kaynaktan edindikleri ile kişilere şifa olmak, yol göstermek için kendini aracı kılmıştır.


Bireysel ve grup çalışmalarında, kişi/kişilerin ihtiyaçlarına göre belirlediği özel yol haritaları ile danışanlarının hayatlarında fark yaratmayı amaç edinmiştir.

efs.jpg
İletişime Geçin
Biz Kimiz?: Ekip

DANIŞANLARIMIZ

Biz Kimiz?: Müşteri Görüşleri
GREEN Chemicals A.Ş. - Logo.jpg

GREEN Chemicals

...

bottom of page